55x40x23 Wizzair Lot Lufthansa

Zgodnie z zaleceniami Wizzair, pasażer może zabrać ze sobą na pokład samolotu bezpłatnie nieduży bagaż podręczny. Walizka kabinowa Wizzair, która mieści się w kategorii mały bagaż podręczny, nie może przekraczać wymiarów 42x32x25 cm. Pasażer może również zdecydować się na duży bagaż podręczny, który jest dodatkowo płatny. Wówczas walizka Wizzair nie może przekraczać wymiarów 56x45x25 cm.

Aktywne filtry

Walizka WizzAir 55x40x23 — wymagania linii lotniczej

Gdy podróż odbywa się za pośrednictwem przewoźnika WizzAir, każdy pasażer ma możliwość wniesienia darmowego bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Jeśli okaże się on niewystarczający, linia dopuszcza dokupienie dodatkowej walizki kabinowej. Jej rozmiar nie może przekraczać 55x40x23 cm

Walizka 55x40x23 — do jakich linii pasuje?

Do jednych z bardziej uniwersalnych rozmiarów bagażu podręcznego należą wymiary 55x40x23. Walizka kabinowa o takiej wielkości jest respektowana przez WizzAir, Lot oraz Lufthansę. Wybór takiego modelu gwarantuje bezproblemową podróż samolotem z bagażem umieszczonym na pokładzie. 

Torba podręczna do samolotu 55x40x23

Poręczna torba do samolotu 55x40x23 gwarantuje wygodę pakowania. Materiał, z którego jest wykonana, pozwala na delikatne powiększenie powierzchni. Dzięki temu w jej wnętrzu zmieszczą się wszystkie niezbędne przedmioty. 

Na komfort użytkowania wpływają również kieszenie boczne, w których znajduje się miejsce na drobiazgi. Podział bagażu na osobne strefy umożliwia zachowanie porządku w spakowanych rzeczach. Torba podręczna do samolotu 55x40x23 dba o bezpieczeństwo umieszczonych w niej artykułów poprzez wytrzymały materiał i solidne zamki. 

Praktyczna walizka 55x40x23

Odporne na uszkodzenia walizki 55x40x23 wyposażone w twardą powłokę ABS doskonale sprawdzają się w roli bagażu podręcznego. Stabilna konstrukcja zabezpiecza je przed porysowaniem, a wodoodporny materiał chroni przedmioty ulokowane wewnątrz produktu. O porządek w środku walizki 55x40x23 dbają pasy mocujące, zapobiegające przemieszczaniu się rzeczy. 

Walizka kabinowa 55x40x23 wykonana z elastycznego i wytrzymałego poliestru charakteryzuje się wysoką odpornością na pęknięcia. Atutem miękkich modeli jest również ich waga. Ze względu na użyty materiał są one znacznie lżejsze niż twarde wersje, dlatego cieszą się popularnością wśród drobnych osób. 

Walizka kabinowa 55x40x23

Praktyczna walizka kabinowa o wymiarach 55x40x23 spełnia wymogi kilku linii lotniczych, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana w trakcie wielu podróży. Odpowiednie rozmiary chronią podróżującego przed naliczeniem dodatkowej opłaty za zbyt duży bagaż i zapewniają mu spokój w trakcie wyjazdu. 

Pomimo niewielkich rozmiarów, walizka kabinowa 55x40x23 oferuje wystarczającą ilość miejsca na spakowanie potrzebnych rzeczy. W razie potrzeby podróżujący może skorzystać z dodatkowych, bocznych kieszonek, które świetnie sprawdzają się jako schowek na drobiazgi. O prawidłowe zamknięcie schowanych przedmiotów dbają wytrzymałe i eleganckie zamki

Walizka 55x40x23 na kółkach

Walizka 55x40x23 na kółkach zapewnia rozłożenie ciężaru i ułatwia przemieszczanie się wraz z bagażem. Modele dwukołowe pozwalają na większy komfort jazdy na nierównych terenach. Ich kółka są także mniej podatne na ścieranie, tym samym oferując większą żywotność. 

W przypadku ciężkich bagaży dobrze sprawdzą walizki 55x40x23 na czterech kółkach. Doskonale radzą sobie z rozłożeniem wagi spakowanych przedmiotów. Charakteryzują się również wysoką stabilnością, która pozwala na postawienie walizki. 

Ozdobna walizka kabinowa 55x40x23

Szeroki wybór walizek kabinowych 55x40x23 pozwala na odnalezienie produktu dopasowanego do własnego gustu. Klasyczne modele w takich kolorach, jak czarny, granatowy czy szary dają poczucie klasy i elegancji. Dla osób ceniących oryginalność przygotowano wersje z popularnymi motywami oraz jaskrawymi barwami, by żadna podróż nie przerodziła się w nudny wyjazd. 

Liczne wzory i radosne odcienie są często spotykanym rozwiązaniem przy walizkach kabinowych 55x40x23 dla dzieci. Maluchy chętniej sięgają po produkty z nadrukami ze zwierzętami lub ich ulubionymi postaciami. Dzięki tworzeniu pozytywnych skojarzeń bagaż podręczny staje się dla pociech ciekawszy i z przyjemnością z niego korzystają. 

Walizka 55x40x23 w sklepie internetowym Lorenbag.pl

W sklepie internetowym Lorenbag.pl znajduje się szeroka oferta walizek 55x40x23, które spełniają wymogi takich linii lotniczych, jak WizzAir, Lufthansa czy LOT. Zakup uniwersalnego bagażu pozwala na swobodne wnoszenie go na pokład samolotu podczas lotów z różnymi przewoźnikami. 

Wszystkie produkty dostępne na stronie internetowej sklepu Lorenbag.pl pochodzą od producentów posiadających doświadczenie w zakresie bagażu podróżnego. Walizki kabinowe oraz torby do samolotu 55x40x23 wykonane są z trwałych materiałów, które zabezpieczają przewożone produkty przed uszkodzeniem i zamoknięciem. 

Kupno bagażu podręcznego 55x40x23 w sklepie internetowym Lorenbag.pl to gwarancja otrzymania pełnowartościowego i oryginalnego produktu, który spełnia wymogi kilku linii lotniczych.