Torby na zakupy na kółkach (wózki)

Duże zakupy spożywcze wcale nie muszą kojarzyć się z przemęczonymi mięśniami, dźwiganiem ciężarów oraz nieprzyjemnym doświadczeniem. Zamiast klasycznych siatek sklepowych istnieje możliwość skorzystania z wygodnego i komfortowego rozwiązania, jakim jest torba na zakupy na kółkach. Odpowiednio dobrany model pozwoli na sprawne zapakowanie wszelkich niezbędnych produktów i powrót do domu.

Aktywne filtry

Torby na kółkach na zakupy (Wózki na zakupy)

Torby zakupowe na kółkach stanowią ekologiczną alternatywę dla plastikowych reklamówek. Produkty wielokrotnego użytku tworzone z wytrzymałego materiału są w stanie posłużyć przez wiele lat. Dodatkowo są proste w czyszczeniu, dlatego utrzymanie ich prawidłowej higieny nie stanowi problemu. Dobrze sprawdzają się zarówno podczas krótkich zakupów, jak i tych wykonywanych w supermarkecie.

Godnie zastępują materiałowe torby na ramię i zwiększają komfort przenoszenia ciężkich produktów dzięki dostępnym kółkom. W zależności od wybranego układu jezdnego oferują inne możliwości i ułatwiają codzienne zakupy. Dostępne modele 6-kołowe oraz 2-kołowe gwarantują wysoką jakość produktu i precyzję w każdym elemencie torby na zakupy.

Torby na zakupy: na 2 kółkach

Praktyczny 2-kołowy wózek na zakupy doskonale nada się do prostego przenoszenia produktów codziennego użytku. Modele te zapewniają wielofunkcyjność i łatwe przemieszczanie się pomiędzy punktami. Umieszczone w nich zakupy są niemalże nieodczuwalne przez użytkownika, co podnosi komfort stosowania produktu. Takie rozwiązanie usprawnia manewrowanie pomiędzy przeszkodami i nierównościami w drodze.

Torby na 2 kółkach na zakupy wyróżniają się swoją stabilnością nawet podczas postoju. Zastosowanie praktycznej podpórki pozwala na swobodne odstawienie walizki bez obawy o jej upadek. Bezpieczne ustawienie torby w pozycji pionowej jest możliwe zarówno podczas załadowanego wnętrza, jak i całkowicie pustego. Niektóre modele zostały wyposażone w miękkie, bezdętkowe kółka, które w razie potrzeby mogą zostać bezproblemowo zdjęte. 

Torby na zakupy na: 6 kółkach

Zastosowanie 6-kołowego systemu w torbach na zakupy pozwala na poczucie zwiększonego komfortu w trakcie przewożenia znacznych ciężarów. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku osób starszych lub niedysponujących siłą. Przemieszczanie się wraz z takim wózkiem nie wymaga zbytniego wysiłku nawet przy jego dużej wadze. 

Produkt z 6 kółkami doskonale pokonuje nierówności w drodze, wysokie krawężniki oraz schody. Z tego względu może być z powodzeniem stosowany przez ludzi mieszkających na wyższych piętrach w budynkach bez windy. Przenoszenie torby na zakupy na kółkach wyposażonej w taki układ jezdny pozwoli użytkownikowi na wciąganie zakupów bez konieczności jej podnoszenia.

Torby na zakupy: małe i duże

Idealny model torby na zakupy na kółkach to taki, który będzie dopasowany do osobistych wymagań oraz preferencji. Z tego względu dobrze jest zawczasu zdecydować, jaka pojemność walizki będzie optymalna. W asortymencie sklepu znajdują się produkty bardziej pakowne, jak i te przeznaczone do mniejszych, codziennych zakupów.

Wszystkie modele są wyposażone w niezawodny system kółek, który pozwala na swobodne przemieszczanie zakupów bez względu na ich wagę. Wysokiej jakości torby zakupowe na kółkach zapewniają bezpieczeństwo schowanych przedmiotów dzięki zastosowaniu ściągaczy oraz klap na rzepy. Producent zabezpieczył produkt przed przemakaniem i umieścił w nim wodoodporne materiały, takie jak Nylon 840D.

Małe torby zakupowe na kółkach

Lekka i poręczna torba na zakupy na kółkach dobrze sprawdzi się przy przenoszeniu mniejszych rzeczy. Pojemność 36 litrów pozwala na umieszczenie niezbędnych produktów spożywczych i niewielkich, codziennych zakupów. Zgrabny wózek zakupowy zawdzięcza swoją grację także niepowtarzalnemu wyglądowi. Estetyczne wzory nadają mu wyjątkowego charakteru i sprawiają, że wizyty w sklepie stają się przyjemnością.

Duże torby zakupowe na kółkach

Pojemne torby na kółkach na zakupy doskonale nadają się do większych zakupów wykonywanych na przykład raz w tygodniu. Obszerna komora jest wyposażona we wkładkę usztywniającą, która zabezpiecza produkty i wzmacnia walizkę. Dodatkowo umieszczona kieszeń termiczna ułatwia dokonywanie zakupów w trakcie gorących miesięcy i pozwala na swobodne przewożenie mrożonych artykułów.

6-kołowy system umieszczony w dużych torbach zakupowych na kółkach umożliwia prawidłowe rozłożenie ciężaru. Taka konstrukcja zapewnia komfort użytkowania i sprawia, że waga przenoszonych przedmiotów jest niemal nieodczuwalna.

Składane torby na zakupy na kółkach

Dobre torby zakupowe na kółkach powinny być wyposażone w funkcję składania. Dzięki temu nie zajmują one zbędnego miejsca w domu i mogą zostać schowane w dogodne miejsce. W razie potrzeby składane torby na zakupy na kółkach mogą zostać łatwo rozłożone i zabrane na planowane zakupy. Modele wyposażone w lekki, aluminiowy stelaż z możliwością złożenia są produktem szczególnie popularnym wśród osób ceniących kreatywne rozwiązania.