Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Cena

Cena

  • 125,00 zł - 265,00 zł

kolor

kolor

Marka

Marka

Materiał

Materiał

Ilość kółek

Ilość kółek

Inne cechy

Inne cechy

Motywy lub wzór

Motywy lub wzór

Walizki dla dzieci i torby dziecięce

Specjalnie zaprojektowane walizki dziecięce doskonale sprawdzą się w trakcie wyjazdów rodzinnych. Pakowne i przestronne bagaże sprawią, że dziecko poczuje się samodzielne. Własna walizka z osobistymi przedmiotami pozwala odczuć prawdziwy zew dorosłości. To także lekcja cenna lekcja organizacji, która uczy podopiecznego dyscypliny i dobrego planowania w trakcie pakowania.

Aktywne filtry

Walizki dziecięce — pierwszy prawdziwy bagaż

Długa, rodzinna podróż zwykle łączy się z dużą ilością niezbędnych przedmiotów. Laptop, tablet, zestaw ładowarek oraz interesujące książki to pozycje, które niemal zawsze znajdują się na liście rzeczy do spakowania. Wiele akcesoriów dzieci potrafi zająć znaczną część bagaży rodziców, dlatego warto zainwestować w walizkę dziecięcą. Modele dla dzieci bezproblemowo pomieszczą w sobie wszelkie potrzebne przedmioty, dając opiekunom dodatkową przestrzeń dla siebie.

Podróże z pociechami potrafią przynieść wiele emocji i wzmocnić więzy rodzinne. Aby wycieczka była udana, konieczne jest zadbanie o odpowiedni bagaż dla podopiecznych. Ciężkie, przeładowane plecaki obciążają kręgosłup młodej osoby i odbierają przyjemność z podróży. Alternatywę stanowią walizki dziecięce.

Walizki na kółkach dla dzieci

Ilość rzeczy zabieranych w podróż przez dzieci zwykle jest niewielka — ogranicza się do kilku kompletów ubrań, akcesoriów mobilnych oraz niezbędnych kosmetyków lub zabawek. Mimo to bagaż dla podopiecznych to wciąż dodatkowe kilogramy, które należy przetransportować wraz ze sobą. Aby uniknąć obciążania kręgosłupa młodych osób, powstały walizki na kółkach dla dzieci.

Lekkie walizki dziecięce

Większość dzieci, dla których produkowane są mniejsze modele walizek, nie jest w stanie swobodnie unieść całego ciężaru bagażu. Z tego względu w trakcie wyboru idealnego produktu warto zwrócić uwagę na jakość wbudowanych kółek. Zastosowane elementy muszą być zdolne do przejechania nawet nierównych tras, w taki sposób, by dziecko nie musiało używać zbyt dużej siły.

Walizki dla dzieci, czyli samodzielność

Walizki na kółkach dla dzieci to znaczna wygoda również dla rodziców. Wysuwana rączka, która pozwala na ciągnięcie bagażu za sobą, sprawia, że nasz podopieczny jest w stanie sam prowadzić walizkę. Dzięki temu w młodej osobie buduje się poczucie niezależności i samodzielności, kiełkuje także nauka odpowiedzialności za własne rzeczy.

Walizki podróżne dla dzieci

Pierwszy prawdziwy bagaż, który należy tylko do dziecka to niezapomniane wydarzenie w życiu maluchów. Daje nie tylko możliwość na ćwiczenie zorganizowania i planowania, lecz stanowi również szansę na wyrażenie samego siebie. Walizki dla dzieci są dostępne w licznych barwach, odcieniach oraz grafikach, dzięki czemu młode osoby mogą dopasować produkt do własnych preferencji.

Kolorowe walizki dla dzieci

Przeglądając różne walizki podróżne dla dzieci, warto pozwolić podopiecznemu na dokonanie wyboru szaty kolorystycznej. Takie działanie z pewnością zapewni poczucie niezależności i możliwości stanowienia o samym sobie. To również dobry sposób na to, by zachęcić dziecko do podróżowania. Własna, wymarzona walizka podróżna dla dziecka będzie chętniej użytkowana, gdy znajdzie się na niej postać z ulubionej bajki.

Walizki dziecięce z ulubionymi bohaterami

Grafiki przedstawiające zwierzęta oraz bohaterów lubianych filmów to najczęściej wybierany nadruk na walizkach podróżnych dla dzieci. Sprawdzą się także kolorowe bagaże, które będą przyciągać wzrok i budzić pozytywne skojarzenia. Modele z oryginalnymi malunkami to znaczne ułatwienie podczas lotów samolotem lub jazd busami. Odnalezienie wyróżniającej się walizki dla dzieci wśród tłumu innych bagaży przestaje być problemem.

Walizki dziecięce na kółkach

Wybór odpowiedniego rozstawu kółek w walizkach dziecięcych to istotna kwestia, która nie powinna być pomijana. Modele wyposażone w 2 kółka dobrze radzą sobie z nierównym terenem, dzięki czemu nadają się dla dzieci. Charakteryzują się również dużą wytrzymałością i ścierają się w sposób równomierny, co minimalizuje szansę na złamanie lub uszkodzenie kółka. Dwukołowe walizki dla dzieci sprawdzą się przede wszystkim przy mniejszych modelach, które posiadają zmniejszoną wagę obciążenia.

Walizki dziecięce na 4 kółkach to najczęściej wybierane produkty. Zwykle są spotykane w większych rozmiarach bagaży, gdyż ilość kółek pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru. To doskonały wybór dla małych dzieci, które nie utrzymają walizki w miejscu. Produkty wyposażone w 4 kółka są stabilne i trudno je przewrócić, dzięki czemu stanowią bezpieczne rozwiązanie wśród biegających pociech.

Walizki kabinowe dla dzieci

Zgrabne, niewielkich rozmiarów walizki kabinowe dla dzieci to niezbędny element w trakcie podróżowania samolotem. Linie lotnicze umożliwiają wniesienie małego bagażu na pokład. Podczas wyboru odpowiedniej kabinówki dla podopiecznego warto zastanowić się nad takimi elementami jak wytrzymałość, poręczność oraz wykonanie produktu.

Walizki dla dzieci z dobrym zabezpieczeniem wnętrza bagażu

Dobre zabezpieczenie wnętrza bagażu to podstawowy element, na który powinno zwrócić się uwagę podczas wyboru walizki kabinowej dla dziecka. Modele wyposażone w elastyczne pasy pozwalają na uniknięcie bałaganu wśród zapakowanych rzeczy. To kwestia szczególnie istotna w przypadku młodych osób, które często wykonują energiczne ruchy, trzymając walizkę w ręku.

Twarde walizki kabinowe dla dzieci

Twarde walizki kabinowe dla dzieci skutecznie zabezpieczają schowane przedmioty. Skorupy wykonywane z wytrzymałego polikarbonu, poliwęglanu czy tworzywa ABS tworzą powłokę odporną na wgniecenia oraz pęknięcia. Solidne elementy bagażu dla dzieci dają pewność, że nawet mniej delikatni podopieczni nie zniszczą swoich walizek.

Walizki dziecięce: małe i średnie

Dwa podstawowe rozmiary walizek dziecięcych sprawiają, że rodzic może samodzielnie zadecydować o tym, jak duży bagaż potrzebuje jego pociecha. Dla osób młodszych, które nie zabierają ze sobą zbyt wielu przedmiotów, stworzono walizki w rozmiarze S. Taki model sprawdzi się przede wszystkim w trakcie krótszych pobytów i spełni wymogi gabarytowe większości linii lotniczych.

Większe walizki dziecięce, w rozmiarze M, to z kolei trafny wybór przy większych dzieciach. Ilość niezbędnych rzeczy, które zabierają ze sobą w podróż, zwykle wymaga nieco zwiększonych wymiarów bagażu. Bardziej pakowne modele mogą okazać także się nieocenioną pomocą podczas długich wyjazdów.

Małe walizki dla dzieci

Niewielkich rozmiarów walizki dla dzieci doskonale sprawdzą się u maluchów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podróżowaniem. Samodzielne spakowanie ubrań i kilku drobiazgów, takich jak ulubiona piżamka czy ukochana maskotka, wzbudzi niezapomnianą ekscytację. Estetyczny, wyróżniający się model wzbudzi pozytywne skojarzenia w młodej osobie i obudzi w niej chęć do poznawania świata.

Krótkie pobyty poza miastem lub weekend za granicą — w takich podróżach mała walizka dla dzieci najlepiej odegra swoją rolę. Spełni restrykcyjne wymogi gabarytowe linii lotniczych i pozwoli dziecku na obeznanie się z pakowaniem oraz wyjazdami.

Średnie walizki dla dzieci

Dla nieco starszych dzieci średnia walizka sprawdzi się lepiej. Pozwoli na spakowanie dodatkowych multimediów, wszelkich niezbędnych kosmetyków oraz zapasowych kompletów ubrań. Znajdzie się w niej miejsce także na kompaktowy aparat fotograficzny czy powerbank. Na dłuższe, rodzinne pobyty za granicą poleca się średnie walizki dla dzieci, w których nie zabraknie przestrzeni na zabranie wszelkich koniecznych przedmiotów.