Worldline walizki i torby

Walizki i torby podróżne należące do serii Worldline zostały wyprodukowane przez francuską firmę Airtex. Marka specjalizuje się w trwałych bagażach o różnych pojemnościach, które charakteryzują się funkcjonalnością i wielozadaniowością. Produkty wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem i niebanalnym wyglądem, a ich solidna konstrukcja zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. 

Walizki podróżne Worldline

Duża walizka podróżna Worldline oferuje znaczną przestrzeń na bagaże. Dodatkowa możliwość poszerzenia gwarantuje kilka nadprogramowych centymetrów, które pozwolą na swobodne spakowanie niezbędnych rzeczy. Zewnętrzne kieszenie zostały przeznaczone na schowanie drobiazgów, które chcemy mieć pod ręką w trakcie podróży. Nawet duże objętościowo walizki Worldline cechują się niską wagą, która umożliwia przemieszczanie bagażu bez wykorzystywania znacznych ilości siły. 

Średnie i małe modele walizek pomimo swoich rozmiarów wciąż uznawane są za pakowne. Dysponują wystarczającą ilością miejsca, by stanowić bagaż na krótszy wyjazd. Aby umieszczone przedmioty nie ulegały przemieszczaniu, walizka podróżna Worldline posiada pasy mocujące we wnętrzu komory. Producent zadbał o bezpieczeństwo bagaży i wyposażył swoje produkty w możliwość spięcia suwaków za pomocą kłódki. 

Wielokolorowe walizki podróżne Worldline na kółkach wyróżniają się na tle innych i zwracają na siebie uwagę. Estetyczne nadruki minimalizują ryzyko zagubienia bagażu i doskonale nadają się na lotnisko. Wysokiej klasy układ jezdny ułatwia podróżowanie wraz z walizką, a wysuwana, teleskopowa rączka dobrze leży w dłoni. Oferowane produkty są wykonane m.in. z poliwęglanu oraz materiału ABS, co gwarantuje ich wytrzymałość. 

Torby podróżne Worldline

Na krótkie wyjazdy doskonale sprawdzą się torby podróżne Worldline na ramię. Mogą pełnić funkcję jedynego bagażu lub bagażu podręcznego. Specjalne mocowanie ułatwia zamontowanie torby na walizce. W celu zwiększenia komfortu produkt został wyposażony w uchwyty spinane na rzepy oraz regulowany pasek. 

Torby podróżne Worldline posiadają dodatkowe boczne kieszenie, w których możemy umieścić niezbędne drobiazgi. Usztywnione dno podnosi wytrzymałość bagażu i przedłuża jego żywotność. Podczas długich podróży świetnym rozwiązaniem okażą się torby podróżne na kółkach marki Worldline. Ciężar rozłożony na wytrzymałym układzie jezdnym zwiększy przyjemność przemieszczania się wraz z bagażem. 

Bagaż podróżny Worldline w sklepie internetowym Lorenbag.pl

W sklepie Lorenbag.pl znajdują się wysokiej jakości bagaże z serii Worldline od producenta Airtex. Dostępne w ofercie produkty występują w licznych wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach, dzięki czemu walizka lub torba może być dobrana do własnych potrzeb i gustu. Trwałe materiały wykorzystane w produktach Worldline dają pewność, że odpowiednio użytkowany produkt odwdzięczy się sprawną pracą przez długi czas. Zakup bagażu podróżnego Worldline ze sklepu Lorenbag.pl to gwarancja otrzymania pełnowartościowego i oryginalnego produktu