Duży wózek na zakupy do pchania na 4 kółkach z koszem, składany 42035

218,00 zł
Brutto

Duży, pchany wózek na zakupy o pojemności 65L z 4 kółkami, wygodnym uchwytem, kieszenią termiczną i możliwością złożenia. Idealny do zakupów, biura i codziennego transportu.

kolor
Ilość
Dostępny

Duży składany wózek na zakupy do pchania 65L

Praktyczny i pojemny wózek na zakupy o pojemności aż 65 litrów, który ułatwi codzienne przenoszenie cięższych ładunków. Stalowy kosz z umieszczoną w nim torbą z materiału stanowi solidną konstrukcję, a po wyjęciu torby może służyć również jako samodzielny wózek transportowy.

Dzięki składanej ramie wózek zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania, co sprawia, że idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Może służyć do robienia zakupów, przewożenia ulotek, dokumentów czy innych przedmiotów.

Cztery stabilne kółka o średnicy 17 cm zapewniają płynną jazdę nawet po nierównych nawierzchniach, a szeroki, wygodny uchwyt gwarantuje komfortowe prowadzenie. Dodatkowym atutem jest kieszeń termiczna, która pozwala dłużej utrzymać temperaturę świeżych lub mrożonych produktów.

Najważniejsze cechy:

  • Pojemność: 65 litrów

  • Składana konstrukcja oszczędzająca miejsce

  • Sam kosz może pełnić funkcję wózka transportowego

  • 4 kółka o średnicy 17 cm

  • Wygodny, szeroki uchwyt

  • Kieszeń termiczna

  • Wszechstronne zastosowanie: zakupy, biuro, hotel

Wymiary zewn.: 94 x 54 x 48 cm

Pojemność: 65 l

Waga: 5,20 kg

42035
2 Przedmioty

Opis

Wymiary zewn. wys./szer./głęb. [cm]
94 x 54 x 48
Objętość max [L]
65
Waga [kg]
5,2
Ilość kółek
4
Inne cechy
kieszeń termiczna

Specyficzne kody

ean13
3701504169619

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Duży wózek na zakupy do pchania na 4 kółkach z koszem, składany 42035

Duży, pchany wózek na zakupy o pojemności 65L z 4 kółkami, wygodnym uchwytem, kieszenią termiczną i możliwością złożenia. Idealny do zakupów, biura i codziennego transportu.

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: