Duża walizka podróżna na dwóch kółkach – 100 l
Solidna i pojemna walizka stworzona z myślą o długich podróżach oraz użytkownikach preferujących klasyczne rozwiązania na dwóch kółkach. Wykonana z wytrzymałego materiału Poliester 300D Jacquard, łączy wysoką odporność na intensywne użytkowanie z lekką konstrukcją.
Walizka została wyposażona w dwa ciche kółka wpuszczone w bryłę, które zapewniają stabilne prowadzenie i lepszą ochronę podczas transportu. Dzięki funkcji poszerzenia pojemność można zwiększyć z 88 do aż 104 litrów, co daje dużą elastyczność pakowania.
Na froncie znajdują się dwie obszerne kieszenie idealne na podręczne akcesoria. O bezpieczeństwo bagażu dba zamek szyfrowy zintegrowany z TSA oraz dwurzędowy, antywłamaniowy zamek błyskawiczny. Kontrastowe lamówki nadają walizce nowoczesny i wyrazisty wygląd.
Komfort użytkowania zapewnia wysuwana teleskopowa rączka oraz trzy solidne uchwyty umożliwiające wygodne podnoszenie i przenoszenie. Dodatkowym udogodnieniem jest wizytownik umieszczony na tylnej ścianie.
Wnętrze walizki to jedna duża komora z pasami stabilizującymi bagaż, zamykana kieszeń oraz dodatkowe kieszenie na klapie, które ułatwiają organizację zawartości.
To doskonały wybór dla osób ceniących trwałość, pojemność i dwukołową konstrukcję. Wysoka jakość wykonania sprawia, że walizka będzie niezawodnym towarzyszem podróży przez wiele lat.
Wymiary zewn.: 72 x 45 x 28 (+4) cm
Pojemność: 88 - 104 l
Waga: 3,4 kg